Më në fund Rita Ora konfirmon lidhjen me modelen Cara Delevinge

Kishte kohe qe flitej për një lidhje te mundshme ndërmjet Rita Ora-s dhe modeles 20 vjeçare, e cila po hedh hapa galoponte ne fushën e modës. Me ne fund ka qene vete këngëtarja e cila ka konfirmuar dashurinë e saj për te, duke shuar çdo lloj thashethemi.
Rita ne fakt, ashtu si modelja, nuk e ka fshehur asnjëherë biseksualitetin duke e quajtur Cara-n edhe si “gruan e saj”. Pas disa aventurave te kaluara me meshkujt, me e bujshmja e te cilave ajo me Rob Kardashian-in, duket se ajo ka filluar një histori dashurie serioze me Delevingne-en. Le te presim çfarë do ndodhe me tej.