Big Brother : Elena nuk di te permbahet me veshjet…(VIDEO)

Elena modelja bjonde e futur ne shtepin e Big Brother Albania 6 di te jete shume provokuese…
Duket qe e ka te qart strategjin e saj dhe eshte e vendosur duke e perdorur sharmin e saj kudo dhekurdo.
Nje strategjiper ta fshehur sekretin e saj dhe nje arme e fort per te zbuluar ate te te tjereve…
Shikoni ne kete video seci shkakton djemve te shtepis..