Ja cila është rusja më e bukur!

18 vjeçarja Elmira Abdarazakova është shpallur si femra më e bukur në Rusi. Ndryshe nga sa mund të imagjinohej, ajo nuk është një bjonde klasike por I ka flokët gështenjë dhe sytë e kaftë. Bukuroshja 18 vjecare vjen nga Mezdurecensk dhe kurora e më së bukurës në Miss Rusia 2013 e ka bërë që të fitojë një makinë luksoze dhe një koleksion veshjesh mbrëmjeje.
Gjithashtu studentja brune do të përfaqësojë Rusinë në Miss Bota që do zhvillohet në muajin shtator, në Indonezinë e largët./alb0observer.com/