Shpat Kasapi i jep duart Afërdita Dreshajt, shkak fotot me Leonardo Di Caprion

Edhe pse në mediat Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi pranuan se ishin miq të aktorit hollivudian Leonardo di Caprio, sërish fotot fotot e publikuara disa javë më parë mes Afërditës dhe aktorit të njohur e kanë bërë punën e tyre.
Sipas televizionit Alsat Maqedonia I cili I referohet miqve të afërm pranë tyre, cifti I nohur është ndarë pikërisht prej këtyre fotove. Modelja bukuroshe dhe këngëtari I njohur  ishin të fejuar prej disa vitesh, madje kishin bërë në plan që të martoheshin. Megjithatë deri më tani asgjë nu është bërë zyrtare nga vetë protagonistët./alb-observer.com/